O FIRMIE

       AUTORYZOWANY DEALER:

COLD SYSTEM Sp. z o.o. jest kontynuatorką tradycji solidnej i dobrze postrzeganej na rynku wykonawczym w Polsce Firmy Usługowo-Handlowej COLD-SYSTEM założonej w roku 1982 przez inż. Bogdana Damskiego. Początkowo firma specjalizowała się w remoncie urządzeń chłodniczych, aby z czasem działać na coraz dynamiczniej rozwijającym się w Polsce rynku klimatyzacji.

COLD SYSTEM przyjmuje zlecenia na wykonawstwo i usługi zarówno kompleksowe jak i częściowe wg uzgodnień ze Zleceniodawcą. Na rynku współdziała z wieloma firmami, zarówno polskimi jak i zagranicznymi wykonując samodzielnie instalacje wody lodowej , wody chłodzącej, klimatyzacji , instalacji ciepła technologicznego i centralnego ogrzewania oraz instalacji tryskaczowych.

Strategia COLD SYSTEM zakłada jednak wykonywanie systemów klimatyzacyjnych oraz wody lodowej w oparciu o urządzenia wytypowane projektowo. Firma może się zatem poszczycić współpracą z takimi producentami urządzeń jak: CARRIER, CLIMAVENETA, MITSUBISHI ELECTRIC, DAIKIN, TRANE, TOSHIBA

COLD SYSTEM świadczy również usługi serwisowe systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych wraz z automatyką kontrolno-sterującą.